w

Kelner nie nadążał ich obsługiwać. Po skończonej kolacji, zostawili mu niespodziewaną wiadomość.

Makenzie i Steven Schultz są parą od dawna. Kilka miesięcy temu obchodzili 6. rocznicę ślubu i chcieli to uczcić kolacją. Liczyli na przyjemny wieczór, ale nie było to dokładnie to, czego się spodziewali.

Para poznała się podczas swojej pierwszej pracy. Byli kelnerami, więc wiedzieli, że ta praca nie należy do najłatwiejszych. Musisz podjąć wysiłek, być odpowiednio zorganizowanym i pamiętać wiele rzeczy. Makenzie zauważył, że obsługujący ją kelner nie ze wszystkim sobie dobrze radził. Chłopiec był bardzo zestresowany, ale to nie była jego wina. Kobieta postanowiła napisać post o tym, co wydarzyło się tego wieczoru. Został udostępniony 302 000 razy i zebrał prawie 2 miliony polubień.

 

 

Kelner, który tego dnia obsłużył parę, obsłużył jednocześnie 12 stolików i bar, a jak wiedziała kobieta, takiej ilości nie może zarejestrować jedna osoba. Kiedy opuścili lokal, zostawili mu duży napiwek i notatkę na paragonie, że obsługa była okropna, ale to nie była wina kelnera, ponieważ on sam biegł jak szalony i robił wszystko, co w jego mocy, aby to załatwić.

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik