w

Kelnerka podała pewnej parze list. Kiedy odczytali go na parkingu, byli w kompletnym szoku!

W dzisiejszych czasach, prawie każdego dnia słyszymy o strzelaninach oraz tragediach, które mają miejsce na całym świecie. Na szczęście, niekiedy docierają do nas także informację o dobrych czynach, takich jak ten opisany w poniższej historii. Pewien czas temu, stan Teksas nawiedził ogromny huragan, który zmusił wiele osób do opuszczenia swoich domów.

Wśród nich był Carlos Sepeda Jr, jego żona Tammy oraz ich cała rodzina. Stracili oni cały swój majątek, jednak odzyskali nadzieję dzięki kelnerce Mary Gough. Kiedy żywioł pochłonął cały dorobek życia Carlosa oraz jego żony, przeprowadzili się oni do domu matki Tammy, położonego kilkaset kilometrów od ich miejscowości.

list2

Tam, matka kobiety zabrała ich na obiad do lokalnej restauracji. Podczas posiłku, rodzina poruszyła temat huraganu, co usłyszała kelnerka Mary Gough. Kobieta słysząc historię rodziny postanowiła im pomóc. Gdy rodzina miała opuścić lokal, Mary dała Tammy złożoną kartkę.

list1

Kiedy żona Carlosa zerknęła na nią na parkingu, okazało się, że wewnątrz niej znajduje się banknot 100-dolarowy oraz wiadomość, w której Mary poprosiła rodzinę, by za otrzymane pieniądze kupili coś do nowego domu. Para po przeczytaniu listu, wróciła do lokalu by oddać banknot, jednak kelnerka nie chciała przyjąć ich z powrotem. Ponadto, zaproponowała, że odda część mebli z lokalu, by mogli częściowo urządzić swój nowy dom.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik