w

Kiedy była w trzeciej ciąży, zostawił ją mąż. Postanowiła wtedy sprzedać nienarodzone dziecko.

29-letnia Irina Volkova została porzucona przez swojego męża, a sama była w trzeciej ciąży, mając już dwójkę dzieci. W obliczu takiej sytuacji, kobieta poczuła się zdezorientowana i nie wiedziała, jak poradzić sobie z wychowaniem trójki dzieci bez męża.

W desperacji, postanowiła sprzedać swojego noworodka za 18 000 rubli. Pierwotnie, Irina umówiła się z 23-letnią kobietą, która zgodziła się kupić dziecko. Jej plan miał polegać na tym, że ciężarna kobieta zgłosi się do szpitala z jej dowodem osobistym, a po narodzinach dziecka, personel uznałby je za dziecko 23-latki.

sprzedala1

Jednakże, personel zaczął mieć podejrzenia, ponieważ wygląd matki nie pasował do zdjęcia w dowodzie. Po kilku godzinach, pracownicy szpitala zgłosili policji podejrzenie o oszustwo. Irina uciekła z miasta, lecz została zatrzymana kilka dni później i przewieziona na komendę w celu wyjaśnienia sprawy.

sprzedala2

Kobieta natychmiast przyznała się do swojego zamiaru, a 23-letnia kobieta, która miała kupić dziecko, również została zatrzymana. Obu kobietom grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. Chłopczyk, który przyszedł na świat, został oddany do adopcji.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik