w

Kiedy ją zobaczył po raz pierwszy, uciekł z randki. Wtedy postanowiła wziąć się za siebie.

Kiedy Hannah Bean założyła swoje konto na portalu randkowym nie sądziła, że przez to jej życie zmieni się diametralnie. Nie chodziło tutaj jednak o poznanie miłości swojego życia.

Hannah poznała wtedy siebie i dowiedziała się jak stać się lepszą wersją samego siebie. Kobieta, podobnie jak swoje rówieśniczki również chciała się zakochać. Marzyła o tym, by być przy kimś, z kim mogłaby cieszyć się życiem. Chęć poznania kogoś spowodowała, że Hannah założyła konto na portalu randkowym.

zmiana1

Nie czekała długo, aż znalazła interesującego mężczyznę, z kim rozpoczęła znajomość. Pewnego dnia po kilku miesiącach od poznania, postanowili się spotkać. W dniu randki, kobieta założyła swoje najlepsze ubranie po czym ruszyła do restauracji, gdzie czekała na mężczyznę. Niestety, ten przez długi czas nie zjawiał się. Po kilku minutach, Hannah otrzymała niezbyt przyjemną wiadomość dotyczącą jej wyglądu, a dokładnie jej wagi.

zmiana2

W tamtym momencie, kobieta postanowiła schudnąć i pokochać siebie, dlatego rozpoczęła dietę i ćwiczenia. Tak bardzo pragnęła ona zmiany, że pierwsze efekty zmiany było można zauważyć już po kilku tygodniach. Finalnie, kobieta po wielu miesiącach pracy nad sobą oraz operacji zmniejszenia żołądka zrzuciła około 80 kg. Jak mówi, dzięki tej wiadomości, jej życie całkowicie się zmieniło. Dzisiaj budzi się niesamowite szczęśliwa i w świetnym nastroju.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik