w

Kobieta chce poddać córkę operacji plastycznej. Twierdzi, że w jej przypadku to konieczność.

Rodzice zawsze chcą, aby ich dzieci miały to, co najlepsze. Niestety, niektórzy ludzie znacznie wyolbrzymiają swoje ambicje i przekładają je na swoje dzieci. Ta matka przekroczyła jednak wszelkie granice.

Carla Bellucci jest dość znaną osobą w Wielkiej Brytanii. Jednak nie jest jednak znana z niczego pozytywnego, a większość Brytyjczyków szczerze jej nienawidzi. Kobieta oficjalnie przyznała, że ​​państwo opłaciło jej operację nosa. 37-latka uwodziła lekarzy i udawała, że jej wygląd doprowadził ją do depresji, dzięki czemu uzyskała refundowaną operację.

corka1

Teraz Carla posunęła się o krok za daleko. Przyznała, że ​​chce za wszelką cenę poprawić wygląd swojej 14-letniej córki. Zamiast wyrazić wsparcie dla Tanishy, ​​kobieta zaplanowała, na jakie operacje plastyczne trafi jej córka, i ma nadzieję, że zrobi to jak najszybciej. Według 37-latki jej córka powinna najpierw zoperować nos.

corka2

Następnie planuje przekonać ją do zabiegu poprawienia wyglądu twarzy oraz powiększania piersi i pośladków. Twierdzi, że z tego powodu stanie się podobna do swojej idolki i będzie wykonywać ten sam zawód. Z pewnością, jej obiekcje dotyczące wyglądu dziewczynki nie znikną nawet po zabiegach. Niestety, jeśli kobieta nie zmieni swojego podejścia, nastolatkę czeka bardzo ciężki okres dorastania.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik