w

Kobieta patrząc na swoje dziecko była pewna, że nie jest jej. Test DNA dał szokujący wynik.

Kiedy nadejdzie czas na dziecko, emocje związane z oczekiwaniem na niego mogą osiągnąć szczyt. Dla większości matek może to być bardzo stresujące doświadczenie.

W Mercedes Casanellas poród rozpoczął się 5 tygodni wcześniej, a kobieta musiała przejść cesarskie cięcie. Jej mąż Richard Cushworth z Wielkiej Brytanii był w USA, kiedy urodził się ich syn i nie dotarł na czas do szpitala, więc kobieta musiała urodzić bez jego pomocy. Po urodzeniu pięknego chłopca matce udało się pocałować dziecko, zanim pielęgniarki je odebrały.

dziecko1

Kiedy następnego dnia zabrali ze sobą chłopca, Mercedes poczuła, że ​​coś jest nie tak. Podejrzewała, że ​​dziecko nie jest jej, ale lekarze nie zgodzili się z tym. Po kilku dniach Mercedes wróciła do domu z dzieckiem. Mój syn rósł i rósł iz czasem coraz mniej przypominał swoich rodziców. Ostatecznie Richard i Mercedes zdecydowali się przeprowadzić testy DNA, aby dowiedzieć się, jaka jest prawda. Kiedy pojawiły się wyniki, ich podejrzenia się potwierdziły.

dziecko2

W tym momencie rozpoczęły się poszukiwania jej narodzin dziecka. Po zbadaniu wszystkich matek, które urodziły w tym samym czasie co Mercedes, w końcu znaleźliśmy matkę dziecka, które wychowali Mercedes i Richard. Po wielkich trudnościach para wraca w końcu do domu z dzieckiem.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik