w

Kobieta w ciąży poprosiła mężczyznę, by zabrał torbę z wolnego miejsca. Kiedy jej odmówił, dała mu nauczkę.

Kultura wymaga, aby kobieta w ciąży ustąpiła. Ile osób faktycznie to robi? Może się wydawać, że to dużo, bo szacunek dla kobiet w ciąży powinien być powszechny.

Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna i niestety coraz więcej osób zwraca uwagę na kobiety w ciąży. Przyszłe matki często muszą prosić kogoś o rezygnację z miejsca w komunikacji miejskiej lub zatrzymanie ich w kolejce pomimo widocznych zamówień. Podobnie było w przypadku Brydiego Lee-Kenneda, australijskiego scenarzysty, z tym że mężczyzna, którego poprosiła o rezygnację, odmówił jej w dość niegrzeczny sposób. Według kobiety jechała autobusem z wolnym miejscem obok jednego z pasażerów.

torba

Zamiast pozwolić ciężarnej kobiecie usiąść obok siebie, położył na sobie swój bagaż. Kiedy Brydie poprosił go o przesunięcie torby, niegrzecznie odmówił. Kobieta była dość zmęczona i postanowiła zrobić radykalny krok. Usiadła na niewygodnej torbie mężczyzny i rękach, które miał na swoim bagażu. Ciężarna kobieta opisała sytuację na portalu społecznościowym, a jej post szybko zebrał kilka tysięcy polubień. Inne kobiety też wtedy opowiadały swoje historie. Podczas gdy wiele kobiet w ciąży stara się zaoszczędzić pieniądze, nie każdy może sobie na to pozwolić. Nadal masz wiele problemów i obowiązków, których nie można przenieść.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik