w

Kobieta wstydzi się odbierać siostrzenicę z przedszkola. Wszystko przez to, jak siostra ją ubiera.

Każdy ubiera się według własnego gustu. Niektórzy ubierają się tak jak im wygodnie natomiast dla innych ważne jest to by ich ubiór był nienaganny.

Zasada ta dotyczy również dzieci bowiem rodzice ubierają je tak jak uważają to za stosowne aż do momentu gdy same zaczną podejmować tego typu decyzję. Popularny portal internetowy otrzymał niedawno wiadomości od pewnej kobiety o której pisała o na temat swojej 5-letniej siostrzenicy. Wyrzuca ona jej matce, że ubiera ona córkę jak chłopca oraz przyznaje, że niekiedy wstydzi się za to jak jest ona ubrana.

stoj

Jak mówi nigdy nie widziała dziewczynki sukience bo nosi ona wyłącznie spodnie. Przez to nie odróżnia się ona od chłopców z przedszkola. Kobieta kilkukrotnie odbierała dziecko z placówki przez to widziała jak inni rodzice ubierają swoje córki. Czasami wstyd jej za siostrę, że właśnie w taki sposób ubiera 5-latkę. Uważa ona również, że jeżeli jej siostrzenica będzie nadal w taki sposób ubierana, za kilka lat będzie ubierać się tak jak chłopcy, ponieważ jej styl nie zmieni się z dnia na dzień.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik