w

Kobieta wybrała się do sklepu by kupić sobie męża. Nie przypuszczała, ze jej zakupy tak się zakończą!

Wybierając sobie partnera każdy z nas pragnie, aby w pełni odpowiadał on naszym oczekiwaniom, gdyż przyjdzie nam spędzić z nim resztę swojego życia. Takie podejście jest jednak dość błędne, gdyż ciężko o to, aby dwie osoby w pełni do siebie pasowały i wypełniały swoje oczekiwania, i bardzo często trzeba pójść na wiele kompromisów w niektórych kwestiach.

Poznając nowe osoby nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jakimi cechami się one charakteryzują i czego możemy się po nich spodziewać, a prawda o nich może wyjść dopiero z czasem. Większość jednak chciałaby, aby wybór swojej drugiej połówki wyglądał niczym zakupy w sklepie, gdzie mamy dostępną pełną specyfikację produktu, który mamy zamiar kupić. Mając to na uwadze w sieci można znaleźć pewną historię, która pokazuje, że taki zakup swojej drugiej połówki, nawet pomimo dostępnej specyfikacji może nie być taki prosty i łatwy, jak mogłoby się to wszystkim wydawać

 

 

W pewnym mieście powstał dość nietypowy sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić wymarzonego męża, który będzie odpowiadał jej wymaganiom. Sam budynek miał aż sześć pięter, a im wyższe piętro, tym wyższa jakość dostępnych przyszłych mężów. Haczyk był jeden – kiedy kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła już zawrócić i zejść niżej, mogła jedynie iść do przodu i do wyjścia.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik