w

Kobieta została zaproszona na zjazd klasowy po 20 latach. Nie pojawiła się na nim, ale jej wiadomość poruszyła cały świat!

Annica to 36-letnia Szwedka. Pewien czas temu została zaproszona na spotkanie ze swoją byłą klasą, po 20 latach od ukończenia szkoły. Kobieta nie miała jednak zamiaru przyjeżdżać, a zamiast swojej obecności wysłała do kolegów bardzo prostą wiadomość, która szybko zyskała dużą popularność w Internecie.

36-latka wyjaśniła w nim, że miło wraca do momentów, które przywołują radosne wspomnienia, jednak uważa, że czas, który spędziła razem z klasą był najokropniejszym etapem jej życia. Wszystko przez to, że była nękana i wyśmiewana przez resztę klasy. Kobieta ma jednak nadzieję, że osoby, które ją prześladowały są teraz zupełnie innymi ludźmi.

list

36-latka w swojej wiadomości dodała również, że zamiast wydawać pieniądze na podróż do swojej starej szkoły, która była bardzo oddalona od jej obecnego domu, postanowiła przekazać je organizacji, która walczy z mobbingiem. Annica dzięki tej wiadomości czuje się szczęśliwa, bowiem wyjawiła to, z czym musiała się zmierzyć przez wiele lat. Po przeczytaniu tej wiadomości, kilku starych przyjaciół kobiety nawet wysłało do niej wiadomość z przeprosinami.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik