w

Kobiety spod tych znaków nie nadają się na żony! Lepiej dwa razy pomyśleć przez ślubem z nimi!

Wchodząc w związek małżeński musimy być pewni, ze jesteśmy gotowi spędzić resztę życia z ta wybraną, drugą osobą. Ważne jest więc, by dokładnie poznać ją zanim powie się sakramentalne tak. Często jednak mawia się, że prawdziwe „ja” z drugiej osoby wychodzi dopiero po ślubie, kiedy wspólne życie zaczyna się na dobre. Jak więc wcześniej poznać osobowość drugiej połówki?

Wówczas z pomocą przychodzą takie narzędzia, jak choćby numerologia partnerska, za pomocą której jesteśmy w stanie sprawdzić dopasowanie ze swoją drugą połówką na podstawie dat urodzenia. Okazuje się że bardzo dobrym i sprawdzonym narzędziem jest także zwykły horoskop, który jest w stanie wskazać najgorsze cechy osoby posiadającej określony znak zodiaku. W ten właśnie sposób powstała lista znaków, spod których kobiety są najgorszym materiałem na żonę. Zrzędliwe, marudne, konfliktowe – takie są właśnie żony jak z koszmarów!

 

 

Nie można jednak generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka, mimo to warto sprawdzić, co o tej sprawie mówi przygotowany przez astrologów horoskop. O szczegółach i znakach, które lepiej omijać z daleka dowiecie się na kolejnych stronach tego artykułu.

Dalszą część artykułu znajdziesz na Następnej stronie…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik