w

Koleżanki szydzą z 13-latki, bo jeszcze nie podjęła współżycia. Ubliżają jej cały czas.

Wychowywanie dziecka zawsze wiąże się z przekazaniem mu najcenniejszych wartości. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy jest to, aby możliwe, w dzisiejszych czasach pełnych zepsucia. Wydaje się to być niemożliwe, jednak najważniejszy w tym wszystkim jest dobry kontakt z dzieckiem.

Ta kobieta sądzi, że zawsze kontakt taki miała, jednak po tym, co usłyszała od swojej 13-letniej córki, nie jest pewna czy da ona sobie z tym radę. Internautka opisała całą historię na pewnym portalu społecznościowym. Jak mówi, jest zdruzgotana tym, jak w obecnych czasach zachowują się młodzi ludzie. W czasie jednego ze spacerów, jej 13-letnia córka zaczęła dopytywać się kobiety o to, czy jej tata był jej pierwszym mężczyzną w łóżku. Mimo zawstydzenia i zdziwienia, matka dziewczynki opowiedziała jej, że jej mąż był jedynym partnerem kobiety.

nastolatki

Dziewczynka w tym samym momencie stwierdziła, że to dziwne, bowiem tak naprawdę nie wie ona, czy to ten właściwy partner, ponieważ nigdy nie próbowała seksu z innym. Zszokowana matka powiedziała dziewczynce, że jest ona za młoda na takie tematy, jednak ta odpowiedziała w dość dziwny sposób. 13-latka opowiedziała jej o tym, że jest ona jedyną dziewicą w klasie, przez co jest wyzywana i wyśmiewana przez koleżanki. Kiedy zdenerwowana kobieta zadzwoniła do rodziców rówieśniczek jej córki, przekonała się, że ma do czynienia z ludźmi, którzy nie przekazują swoim dzieciom żadnych wartości. Dlatego też postanowiła opisać całą tę historię w Internecie, by przekonać innych, by ci odpowiednio wychowywali swoje dzieci.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik