w

Ksiądz twierdzi, że odwiedził piekło, czyściec i niebo. Opowiedział, jak tam jest.

Wiele osób nieustannie zastanawia się, jak wygląda życie po śmierci. Istnieje wiele publikacji autorstwa osób, które doświadczyły czegoś, co uważają za wizytę po drugiej stronie, jednak większość z nich jest całkowicie zmyślona i są niczym innym jak skok na pieniądze osób, które poważnie obawiają się śmierci i chcą się dowiedzieć, co czeka ich po drugiej stronie.

Na przestrzeni lat żyło wiele osób, którzy przekonywali że to wiara chrześcijańska w pełni opisuje to, jak wygląda życie po śmierci, i w jaki sposób należy żyć, aby po przejściu na drugą stronę nie trafić do piekła. Piekło bowiem dla wielu jest miejscem, którego się po prostu boją, gdyż zgodnie z ich wiarą to właśnie tam przyjdzie im wiecznie odpokutowywać grzechy popełnione za życia. Dlatego też wiele osób szuka informacji o tym, jak może wyglądać to owiane wieloma legendami piekło. Szukać właśnie takich informacji można trafić na historię księdza Jose Maniyangata.

 

 

Pełniący funkcję proboszcza w jednej z katolickich parafii na Florydzie ks. Jose Maniyangat, który urodził się w 1949 roku w Indiach, może pochwalić się naprawdę zdumiewającymi przeżyciami. W latach młodości duchowny był zapalonym motocyklistą, co doprowadziło do nieszczęścia. W 1985 roku brał udział w wypadku, który spowodował pijany kierowca samochodu osobowego.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik