w

Ksiądz złapał ją za rękę i wyznał miłość. Gdy chciała uciec, pocałował ją.

Historia, która właśnie trafiła na nasz serwis, to opowieść młodej Polki, która podzieliła się swoim zakazanym uczuciem, którego nie może wyznać nikomu innemu z obawy, że zrujnuje to jej własne życie i życie jej ukochanego. Okazuje się, że zakochała się w księdzu, a uczucie to jest wzajemne.

Według relacji kobiety, ten duchowny pojawił się w ich parafii tuż po śmierci poprzedniego proboszcza. Mimo że poprzedni duszpasterz był szanowany, nie potrafił przyciągnąć do kościoła młodych ludzi. Młoda kobieta opisuje, że nowy ksiądz stał się jak magnes przyciągający parafian, gdyż doprowadził do zwiększenia frekwencji w kościele.

ksiadz

Z każdym dniem internautka coraz bardziej zbliżała się do duchownego, pomimo znacznej różnicy wieku między nimi. Jednak nawet to nie stanowiło przeszkody dla mężczyzny w wyznaniu miłości. Pewnego dnia, podczas rozmowy z kobietą, ksiądz złapał ją za rękę, wyznając jej swoje uczucia, a następnie pocałował. W końcowej części swojej wiadomości Polka wyraża nadzieję, że jej ukochany porzuci kapłaństwo dla niej.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik