w

Książe Karol nie jest ojcem biologicznym Harry’ego? Nie wytrzymał i wyjawił całą prawdę!

Niedawno na jaw wyszły szokujące informacje z Wielkiej Brytanii. Książę Harry nie jest synem księcia Karola, ale owocem romansu jego matki. Księżna Diana miała zajść w ciążę wkrótce po urodzeniu księcia Williama i poważnej kłótni z mężem. Więc kto jest ojcem księcia Sussex?

Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski, że książę Harry nie jest synem księcia Karola. Tezę tę dodatkowo potwierdza fakt, że tylko William z czasem przypomina swojego ojca, czego u Harry’ego nie widać. Według jednego ze źródeł młodszy z książąt usłyszał tę wiadomość, zanim poślubi Meghan Markle. Inne źródła podają, że to zachowanie żony Harry’ego doprowadziło jego ojca do powiedzenia mu prawdy. Cytując anonimowe źródło z dworu królewskiego, zagraniczne media twierdzą, że Megan łamie królewski protokół i jest niegrzeczna wobec otaczających ją osób.

harry1

Informacja o braku biologicznego związku między Karolem a Harrym powinna być odpowiedzią na niezadowolenie ze związku księcia z Amerykanką. Jak relacjonują media, Książe Karol miał powiedzieć księciu Harry’emu, że nie jest jego ojcem, a jego matka zdradziła go z innym mężczyzną. Nie zdradził jednak, kim był kochanek księżnej Diany. Relacje Karola z żoną nigdy nie były idealne. W czasie, gdy Harry miał się począć, małżonkowie byli bardzo podzieleni. Według tabloidów Karol od początku wiedział wszystko, bo tuż po urodzeniu drugiego syna wykonał testy DNA, które wykluczyły jego ojcostwo. Karol chciał, aby Harry znał prawdę. Nie mógł jednak nikomu o tym wiedzieć, ponieważ nieślubny syn straciłby wszystko. Dlatego rodzina królewska powinna zachować te informacje dla siebie.

harry

Najbardziej prawdopodobnym kandydatem na ojca jest James Hewitt, który miał romans z księżną Dianą w latach 80., w okolicach narodzin Harry’ego. Romans co prawda miał miejsce, bowiem przyznali się do niego księżna Diana i Hewitt, jednak zaczął się on się jednak po przybyciu księcia Harry’ego na świat, o czym świadczą zapisy i to, co sam Hewitt powiedział w wywiadzie dla Telegraph z 2017 roku. Były oficer marynarki został zapytany, czy jest ojcem księcia Harry’ego, a on odpowiedział stanowczo: „Nie, nie jestem”. Kiedy dziennikarz zapytał, dlaczego ta historia się powtarza, odpowiedział: „Dzięki takim historiom gazety się sprzedają”. W lutym 2018 r. dziennik Globe National Enquirer również wykorzystał ten naciągany scenariusz do sprzedaży niektórych z artykułów. W swoich publikacjach autorzy argumentowali również, że prawdziwym ojcem księcia Harry’ego nie był książę Karol. Jest też wiele głosów mówiących, że media celują w Harry’ego. Powodem jest nadmierna ochrona przed prasą.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik