w

Kształt kciuka odzwierciedla niektóre cechy Twojej osobowości. Zobacz, o które z nich chodzi!

Wielu naukowców i specjalistów od psychoanalizy zgodnie twierdzi, ze można zauważyć silne powiazanie pomiędzy cechami fizycznymi naszego ciała, a naszym charakterem. Temat ten jednak nie jest w pełni zbadany, choć dostępne są publikacje mówiące o bezpośrednich połączeniach między wybranymi, zbadanymi już częściami ciała a poszczególnymi cechami.

Jedną z takich części ciała, które mają swoje odzwierciedlenie w naszym charakterze są nasze dłonie oraz palce. Ich kształt, długość czy właśnie budowa wiąże się z pewnymi cechami, które przez specjalistów zostały określone i usystematyzowane. Jak więc samodzielnie przekonać się, ile jest w tym prawdy? Najłatwiej będzie wziąć pod uwagę budowę naszego kciuka. Specjaliści wyróżniają bowiem pięć różnych rodzajów kciuków ze względu na budowę poszczególnych ich elementów, które zostały przedstawione na poniższej grafice.

 

 

Wystarczy więc aby porównać swojego kciuka do tych przedstawionych na grafice powyżej i określić, który z pokazanych typów kciuka posiadamy. Na kolejnych stronach znajdują się opisy cech charakterystycznych dla posiadaczy każdego z pokazanych pięciu pokazanych wyżej typów.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów typów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik