w

Kształt nóg zdradza wiele o temperamencie kobiety. Mężczyźni podświadomie się tym kierują!

Znalezienie swojej drugiej połówki dla wielu osób to nie lada wyzwanie. Mówi się, ze najważniejszy jest charakter drugiej osoby, i jest w tym wiele prawdy.

W rzeczywistości jednak to wygląd jest czymś, co przyciąga uwagę drugiej osoby, i to na jego podstawie druga osoba wyrabia sobie pierwsze zdanie o kimś, kogo widzi po raz pierwszy, zanim jeszcze zamieni z nią jakiekolwiek słowa.

W przypadku, kiedy to mężczyzna skupia swoją uwagę na kobiecie, zazwyczaj stara się dostrzec wszystkie aspekty jej urody.

Qarto wówczas, aby był on w stanie odczytać to, co o danek kobiecie mówi jej ciało. Ciało kobiety daje bowiem pewne znaki, które zdradzają wiele o charakterze i osobowości kobiety.

Jedną z rzeczy, które mogą powiedzieć całkiem sporo o kobiecie jest kształt ich nóg.

Dla kogoś, kto jest w stanie zrozumieć ludzką anatomię i działanie hormonów, ta z pozoru całkiem zwykła cecha może zdradzić praktycznie wszystko na temat temperamentu kobiety.

 

Jeśli zatem chcesz sprawdzić, co o temperamencie kobiety mówi kształt jej nóg, wystarczy, że spojrzysz na nie od przodu, a następnie przyrównasz je do powyższej grafiki.

Dzięki temu określisz rodzaj nóg wybranej kobiety. Na tej podstawie, na kolejnych stronach tego wpisu dowiesz się, jakie cechy charakteryzują temperament kobiet o wybranych rodzajach i kształtach nóg.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów nóg…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik