w

Kształt nóg zdradza wiele o temperamencie kobiety. Mężczyźni podświadomie tym się kierują!

Jakie jest idealny kształt kobiecych nóg? Niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, a ile głosów, tyle opinii. I choć ludzie mogą mieć na ten temat różne poglądy, jedna rzecz na temat damskich nóg jest prawdziwa i niepodważalna – ich kształt jest niczym zwierciadło kobiecego charakteru, które wszystkich wokół zdradza wszystkie jego tajemnice. I choć brzmi to jak kolejna wyssana z palca bzdura, okazuje się, że na potwierdzenie tej tezy istnieją naukowe obserwacje, które wyróżniają kilka określonych kształtów kobiecych nóg oraz cech charakterystycznych dla osobowości ich posiadaczek.

Jeśli chodzi o wygląd fizyczny kobiet, nogi to jedna z najważniejszych dla nich części ciała. Mawia się, że kobieta posiadająca piękne nogi zawsze będzie w stanie się wyróżnić z tłumu i przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Ponadto atrakcyjnie wyglądające nogi mają także aspekty psychologiczny i sprawiają, że ich posiadaczka czuje się dużo bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Okazuje się, że kobiece nogi są także w stanie komunikować światu różnego rodzaju aspekty kobiecego charakteru. Posiadając wiedzę na temat tego, co mogą oznaczać dane sygnały, jesteśmy bowiem w stanie odczytać wiele informacji na temat osobowości danej kobiety, w tym także tych, które niekoniecznie powinny ujrzeć światło dzienne. Na podstawie wielu badań utworzono zatem swego rodzaju horoskop, który przypisuje określonym kształtom kobiecych nóg pewne zestawy cech osobowości, zachowania i postępowania typowe dla posiadaczek danego kształtu.

Jest to bez wątpienia temat niezwykle ciekawy, szczególnie, że mówimy o naszej fizjonomii, na którą mamy raczej niewielki wpływ. Można zatem dojść do wniosku, że zarówno nasza budowa ciała, jak i wzorce zachowań są ze sobą ściśle związane i niezależne bezpośrednio od nas samych, a od loterii genetycznej, w której każdy z nas bierze niejako udział przed swoimi narodzinami. Na kolejnej stronie tego artykułu zobaczycie więcej na temat kształtów nóg oraz cech z nimi ściśle związanych.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik