w

Kształt Twoich stóp mówi bardzo dużo o Twoim charakterze. Koniecznie to przeczytaj!

Każdego dnia przeciętny człowiek wykonuje średnio około sześciu tysięcy kroków, które są możliwe dzięki naszym stopom. To one umożliwiają nam poruszanie się i amortyzują przeciążania wytwarzane przez nasze ciało. Ponadto posiadają one receptory, które są odpowiedzialne za rozpoznawanie rodzaju podłoża a także współdziałają z narządem ruchu oraz systemem równowagi.

Zdaniem niektórych specjalistów stopy mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi narządami naszego ciała. Z tego właśnie powodu, głównie w kulturze chińskiej uważa się, że kształt stopy ma dużo większe znaczenie, aniżeli jedynie to bezpośrednio związane z naszym poruszaniem się. Uważa się tam bowiem, że tak jak z dłoni, tak i równie dobrze można odczytywać prawdę o drugim człowieku z jego stóp. I choć brzmi to niedorzecznie, to według badań kształt stóp jest silnie uzależniony od tego, jakimi cechami charakteryzuje się posiadacz tychże stóp.

 

 

Jeśli więc chcecie sprawdzić, jakie co zdaniem specjalistów mówią o was i waszym charakterze wasze stopy, wystarczy że przyjrzycie im się dokładnie, a następnie porównacie z obrazkiem znajdującym się powyżej. Dzięki temu będziecie mogli ustalić typ waszych stóp. Na kolejnych stronach z kolei znajdziecie interpretację osobowości posiadaczy każdego z pokazanych wyżej rodzajów stóp.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów stóp…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik