w

Łatwy quiz o świecie. Na te pytania każdy powinien znać odpowiedzi!

Jeśli macie więcej niż 40 lat, te pytania nie powinny zrobić na was żadnego wrażenia! Sprawdźcie, ile pamiętacie z tamtych czasów!

Skrót GS oznaczał:

Cinkciarz zajmował się:

Quiz wiedzy dla osób 40+ - 20

 

Wiedza o świecie jest niezbędna w dzisiejszych czasach, kiedy rozwój technologii i globalizacja wprowadzają wiele zmian i wyzwań. Dzięki niej jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć funkcjonowanie naszego świata i dostosować się do co raz to nowych wyzwań stawianych nam przez nasze otoczenie, jak i radzić sobie w sytuacjach, które dla wielu mogą być dość kłopotliwe.

W tym quizie nieliczni mają komplet punktów!

W dniu dzisiejszym wychodzimy do Was ze świetną inicjatywą – quizem, który będzie miał za zadanie skontrolować poziom posiadanej przez was wiedzy o świecie między innymi o motoryzacji, historii czy biologii. Nie przejmujcie się, nie będziemy żądać głębokiej wiedzy specjalistycznej, a jedynie rzeczy bądź ogólników o tym, co każdy z nas powinien słyszeć. Pamiętajcie, że w tym teście nie chodzi tylko o zwycięstwo, ale przede wszystkim o dobrą zabawę – więc jeśli nie dacie rady odpowiedzieć na każde z pytań, to nie problem – przecież możecie przetestować swoją wiedzę po raz kolejny. Życzymy więc wszystkim powodzenia!

Jak wrażenia po quizie? Daliście sobie radę ze wszystkimi zagadnieniami, czy jakieś was położyło na łopatki? Pochwalcie się jak wam poszło!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik