w

Lekarze zdecydowali się wyciąć jej nos, by ratować życie. To, jak teraz wygląda, jest po prostu czarujące!

Chociaż większość z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, na całym globie egzystuje mnóstwo ludzi, którzy na co dzień borykają się z rozmaitymi dolegliwościami i chorobami.

Te schorzenia nie tylko utrudniają im normalne funkcjonowanie, lecz również wpływają negatywnie na ich wygląd zewnętrzny. Często jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji są złożone procedury operacyjne.

Jennifer Hiles, mieszkanka Południowej Dakoty, przez całe życie marzyła o tym, aby mieć zwyczajne życie, bez konieczności znoszenia spojrzeń ludzi pełnych przerażenia i złośliwości.

Jednak urodziła się z malformacją tętniczo-żylną, co doprowadziło do postępujących zmian na jej twarzy.

Z wiekiem, jej twarz stawała się coraz bardziej zniekształcona, co sprawiło, że Jennifer doświadczała dyskryminacji i zastraszania.

Ludzie zaczęli traktować ją jak obiekt zniekształcony i odpychający.

Malformacja tętniczo-żylna, z którą zmagała się Jennifer, to rzadka choroba, która powoduje nieprawidłowy rozwój układu krążenia.

Malformacja tętniczo-żylna może wystąpić w różnych częściach ciała, w tym w mózgu, twarzy i innych częściach ciała. Choć jest to rzadka choroba, może mieć poważne skutki dla zdrowia i życia pacjentów.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik