w

Ma 31 lat i młodą dziewczynę. Mimo to pociąga go dużo starsza matka kolegi.

Pewien mężczyzna opowiedział w Internecie o tym co dzieje się w jego życiu. Nie wie bowiem co powinien zrobić i ma wyrzuty sumienia.

31-latek ma młodszą o 6 lat narzeczoną, jednak  pewien czas temu doszło do pewnych komplikacji które znacznie zmieniły jego życie. Internauta od dzieciństwa zna się ze swoim przyjacielem oraz jego matką. Jak wspomina autor wpisu, kobieta ta od zawsze była modna, i zarówno on jak i wielu jego znajomych się w niej podkochiwało. Kilka lat później, poszedł on do liceum, gdzie zapomniał o swojej młodzieńczej miłości, jednak wszystko zmieniło się, gdy wrócił do swojego rodzinnego miasta wraz z narzeczoną, gdzie chciał otworzyć sklep.

Ku jego zdziwieniu, pierwszym klientem była matka jego przyjaciela. Kiedy 31-latek zobaczył dużo starszą kobietę, jego serce zabiło znacznie szybciej, mimo iż u jego boku znajdowała się młodsza narzeczona. Kilka dni później doszło do niecodziennego zdarzenia, bowiem mężczyzna zaczął się całować z 50-latką, jednak w porę się opamiętał. Jak sam mówi jednak, emocje są naprawdę ogromne i nie jest pewien, czy to wyłącznie pożądanie, czy coś więcej.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik