w

Mama nagrała, jak jej dziecko je cebulę. Internauci nie pozostawili na kobiecie suchej nitki!

Wychowywanie dzieci może często powodować wiele problemów, zwłaszcza jeśli dziecko jest uparte. Z biegiem czasu każdy rodzic znajdzie odpowiednie rozwiązania, aby uspokoić malucha i nauczyć go, jak się zachować. Gorzej, gdy dzieli się on swoimi metodami z resztą świata i dostaje reprymendę za swoje metody wychowawcze.

W Internecie każdy bowiem uważa się za specjalistę w dowolnej dziedzinie. Kiedy pewna Niemka opublikowała nagranie, na którym jej córka je cebulę, w komentarzach zawrzało. Gesa Croonen,  dodała w mediach społecznościowych film przedstawiający jej córeczkę, która chciała zjeść cebulę. Dziewczynka była przekonana, że ​​to, co trzyma, to jabłko i matka nie mogła jej wytłumaczyć, że jest to coś innego. Kobieta zdecydowała się, że nagra jak maluch uparcie stara się zjeść warzywo, mimo, że z każdym kęsem wykrzywia twarz.

To właśnie przez to, zachowanie kobiety zostało negatywnie skomentowane przez wiele osób. Internauci uważają, że kobieta powinna ponieść konsekwencje za to, że nie zabrała dziecku cebuli, tylko pozwoliła mu ją zjeść. Na szczęście pojawiły się również komentarze osób broniących Gesę, którzy uważają, że dziecko nie było do niczego zmuszane i w każdym momencie samo mogło przestać jeść warzywo. Czy jednak postawa matki była prawidłowa?

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik