w

Matka była w domu sama z dwójką dzieci, kiedy do drzwi zapukał on. Bała się mu otworzyć!

W dzisiejszych czasach szczerość jest dość rzadka. Coraz więcej ludzi ignoruje innych. Jednak ta historia daje nadzieję, że ludzie nie są tacy źli.

Większość z nas została ostrzeżona, aby nie otwierać drzwi nieznajomym. Melissa Vang już jako dorosła postąpiła zgodnie z tą radą. Pewnego dnia była sama w domu z dwójką dzieci. W pewnym momencie ktoś zapukał do drzwi. Nie spodziewała się nikogo tego dnia i nie znała osoby za drzwiami.

 

portfel

 

Po wyjściu podejrzanego sprawdziła kamerę. Ze zdziwieniem dowiedziała się, że nieznajomy po drugiej stronie był nastolatkiem, który nie chciał nic złego, wręcz przeciwnie. Tyler Opydke przyniósł portfel męża do domu. Pokazał go do kamery, a następnie położył na wycieraczce. Mąż żony prawdopodobnie zgubił go na podjeździe, kiedy wsiadł do samochodu.

 

portfle1

 

Nastoletni chłopiec rozdawał ulotki w okolicy i przypadkowo znalazł przedmiot. To było 1500 dolarów i karty kredytowe. Chłopiec powiedział w wywiadzie dla lokalnych mediów, że przez całe życie wychowywał się w rodzinie katolickiej i czuł, że nic więcej nie może zrobić. Z drugiej strony Melissa była szczęśliwa, kiedy miała okazję podziękować Tylerowi.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik