w

Matka miała dość lenistwa swoich dzieci. Postanowiła ukarać je w kreatywny sposób.

Wychowywanie dzieci dla rodziców stanowi prawdziwe wyzwanie. Często może wydawać im się, że wszystko idzie tak jak to zaplanowali, jednak chwilę później orientują się, że coś jednak poszło nie tak. Doskonałym tego przykładem będzie moment, w którym rodzic prosi o coś swoje dziecko, a to udaje, że nie słyszy lub zwyczajnie unika odpowiedzialności.

Pewna matka miała dość lenistwa swoich dzieci, dlatego wpadła na pewien pomysł, który później zyskał ogromną popularność w Internecie. Kobieta na lodówce wywiesiła wiadomość dla swoich dzieci. Pogratulowała im w niej tego, że właśnie zostały uziemione, a jeśli chcą uzyskać wolność, muszą zebrać 500 punktów.

 

pomoc1

 

Tuż pod wiadomością znajdowała się lista obowiązków oraz ilość punktów, które dzieci mogły zdobyć za ich wykonanie. Metoda wychowawcza, która zastosowała kobieta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony innych rodziców a także psychologów z całego świata. Dzięki niej, dzieci uczą się bowiem dyscypliny i doceniają to, co zrobią same.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik