w

Mężczyzna leżąc na łożu śmierci…

Różnego rodzaju uroczystości – czy to rodzinne, czy bardziej oficjalne, wymagają odpowiednich przygotowań, szczególnie jeśli chodzi o kwestie kulinarne. Potrawy na takie okazje muszą zostać przygotowane odpowiednio wcześniej, w takiej ilości, aby dla nikogo, kto chciałby ich spróbować ich nie zabrakło, co stanowi nie małe wyzwanie dla pań domu.

Z pewnością niejednokrotnie spotkaliście się ze stwierdzeniem, że dana rzecz przygotowywana jest czy to na święta, czy to na potem, czy też po prostu na czas, gdy przyjdą goście. Czasem jednak widząc przygotowane już frykasy i smakołyki ciężko jest zrezygnować ze spróbowania czegoś, co dopiero co wyszło spod rąk kucharki czy też pani domu, szczególnie jeśli są to nasze ulubione przysmaki. Mimo wszystko warto wówczas spróbować podebrać i skosztować takie specjały, choć zdarza się, że za takie podjadanie może nam dostać się mała reprymenda.

 

 

W podobnej sytuacji znalazł się bohater tej historii – pewien starszy mężczyzna, którego dni zdawały się już być policzone, tym bardziej, że w ostatnich dniach jego stan się bardzo pogorszył, dlatego też rodzina postanowiła wezwać do niego lekarza, by ten sprawdził stan mężczyzny.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik