w

Mężczyzna nagrywał spacer z psem w lesie, gdy nagle w oddali zobaczył lewitującą dziewczynkę. Szokujące!

Lewitacja, czyli zdolność do unoszenia się w powietrzu za pomocą siły woli, fascynuje ludzi od dawna. Choć zjawisko to jest uważane za pseudonaukowe, ponieważ nie zostało naukowo udowodnione, nadal budzi wiele zainteresowania i kontrowersji.

Wielu jest tych, którzy twierdzą, że opanowali tę tajemniczą sztukę unoszenia się bez dotykania ziemi. Jednym z takich niezwykłych przypadków miało być spotkanie mężczyzny spacerującego ze swoim psem w lesie, który nagle natknął się na dziewczynkę lewitującą w powietrzu pod opieką starszej kobiety.

Całe zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu przez tego przypadkowego przechodnia, który zabrał swojego psa na spacer. Tarzan, bo tak nazywał się pies, nie był zainteresowany zabawą, gdyż zwrócił uwagę na coś znacznie bardziej niezwykłego – dziewczynkę unoszącą się w powietrzu. Mężczyzna, zajęty filmowaniem swojego psa i jego psich figli, przypadkowo uchwycił na nagraniu to niecodzienne widowisko.

Na końcu krótkiego filmu widać, jak kobiety szybko uciekają, zdając sobie sprawę, że są obserwowane. Oczywiście zawsze znajdą się sceptycy, którzy podważą autentyczność tego zdarzenia. Niemniej jednak istnieje nagranie, które zdaje się świadczyć o jego prawdziwości. Czyż to nie ciekawe? Zachęcamy do obejrzenia samodzielnie i wyciągnięcia własnych wniosków.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik