w

Mężczyzna przyłapał żonę w łóżku z 19-latkiem. Jej wyjaśnienie doprowadzi do łez każdego.

Nie należy zdradzać swojego partnera. Jednak tę kobietę trzeba docenić za zabawne tłumaczenia, kiedy została przyłapana na gorącym uczynku.

Mężczyzna wrócił do domu z pracy wcześniej niż zwykle i znalazł swoją żonę kochającą się z młodym chłopakiem w sypialni. Oczywiście dosyć mocno zdenerwował się na widok tej scenki. Chwilę później pomiędzy parą zaczęła się niewielka kłótnia, którą przerwały tłumaczenia kobiety.

Wchodziłam do samochodu, aby pojechać do domu i ten młody mężczyzna poprosił mnie o podwiezienie. Wyglądał na przygnębionego i bezbronnego, więc zlitowałam się nad nim i pozwoliłam mu ze mną jechać. Zauważyłam, że jest bardzo chudy, niechlujnie ubrany i brudny. Powiedział mi, że nie jadł od trzech dni.

Dlatego też ze współczucia zabrałam go do domu i podgrzałam wczorajszą kolację, tę której nie chciałeś jeść, bo napchałeś się chipsami. Ten biedak zjadł ją w mgnieniu oka.

Ponieważ potrzebował dobrego czyszczenia, zaproponowałam mu prysznic i w trakcie, gdy on był w łazience, zauważyłam, że jego ciuchy są brudne i podziurawione, więc wyrzuciłam je. Potrzebował ubrań, więc dałam mu twoje designerskie jeansy, które masz od kilku lat, ale nie nosisz, bo twierdzisz, że są za ciasne.

Dałam mu również bieliznę, która była prezentem ode mnie na naszą rocznicę, a której nie nosiłeś, bo według ciebie była pozbawiona smaku. Znalazłam też koszulkę, którą dała ci moja siostra na Święta, a której nie nosisz tylko dlatego, żeby ją zdenerwować. Dałam mu też buty, które kupiłeś w drogim butiku i nie chodzisz w nich, bo zobaczyłeś, że miał je Justin Bieber.

 

Mężczyzna nie dowierzał, jednak chciał wysłuchać dalsze wyjaśnienia kobiety. Wtedy ona powiedziała:

Był tak wdzięczny za moją wyrozumiałość i pomoc… Gdy odprowadzałam go do drzwi, odwrócił się i z łzami w oczach zapytał: ‘Proszę Pani, czy jest coś jeszcze czego nie używa twój mąż?

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik