w

Mężczyzna spieszył się, bo jego partnerka urodziła pięcioraczki. W szpitalu odkrył okropne kłamstwo.

Przyszły ojciec Paul Servat był jednocześnie zdenerwowany i podekscytowany, kiedy odwoził swoją ciężarną partnerkę Barbarę na poród do szpitala. Ciężko się dziwić, gdyż mężczyzna spodziewał się nie jednego dziecka, a pięcioraczków.

Gdy Paul spotkał się z położną, usłyszał, że padł ofiarą wielkiego kłamstwa. Mężczyzna poznał Barbarę Bienvenue w sieci. Dość szybko się polubili, zbliżyli i w efekcie zaczęli chodzić się ze sobą, tworząc wspaniałą parę parę. Po dwóch miesiącach związku Barbara oznajmiła, że jest w ciąży. Paul był bardzo szczęśliwy. Wiedział, że pięcioraczki będą dla niego wielkim wyzwaniem , ale nie bał się tego i nie mógł się doczekać, kiedy nareszcie będzie mógł wziąć swoje dzieci na ręce. Kiedy przyszedł czas rozwiązania, Paul natychmiast zabrał swoją partnerkę do szpitala.

ciaza

Cała radość i podekscytowanie związane z porodem szybko zmieniły się w ogromny szok i niedowierzanie. Gdy położna pobrała krew do badania, wyszło na jaw, że Barbara wcale nie będzie rodzić. Co więcej, kobieta w ogóle nie była w ciąży. Zamiast porodu, Barbara przeszła serię szczegółowych badań, aby sprawdzić, co jej dolegało. Jak się okazało, kobieta uległa zjawisku określanego mianem ciąży urojonej. Osoby z tym zjawiskiem uważają, że spodziewają się dziecka i odczuwają wszystkie symptomy, które towarzyszą ciąży.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik