w

Mężczyzna znalazł list pożegnalny swojej 16-letniej córki. Na samym końcu napisała coś szokującego.

Jako rodzice chcemy jak najlepiej dla naszego dziecka. Kiedy maluchy dorastają, coraz więcej czasu spędzają poza domem i robią rzeczy, o których często nie mamy pojęcia. Wtedy rodzice też martwią się. To zupełnie normalne, ale każdy radzi sobie z tym na swój sposób.

Najważniejsze oczywiście jest to, by dziecko było szczęśliwe, lecz rodzice chcieliby wiedzieć, co ich pociechy robią, gdy są poza domem. Ojciec z tej historii szukał swojej 16-letniej córki, ale zamiast tego znalazł na jej łóżku list, który go przeraził. Mężczyzna przechadzał się po swoim domu, szukając córki. Nieco przygnębiony po tym, jak jego ulubiona drużyna przegrała ważny mecz, chciał się pocieszyć zabierając swoje dziecko na lody. Jego córka była na górze w swoim pokoju kilka godzin temu, ale mężczyzna zauważył, że w korytarzu brakuje jej butów. Gdy zajrzał do jej pokoju, córki nie ma, a na jej łóżku znajduje się odręcznie napisany list. Dziewczyna napisała w nim, że postanowiła uciec ze swoim nowym chłopakiem chorym na AIDS, z którym zamierza uprawiać marihuanę. Mężczyzna, czytając list był przerażony, jednak w pewnym momencie zauważył dopisek znajdujący się na samym końcu wiadomości:

 

Tato, nic z tego to nie jest prawda. Wyszłam tylko do Moniki pooglądać telewizję. Chciałam tylko pokazać, że są gorsze rzeczy niż przegrana Twojej drużyny.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik