w

Miliarder dostał w prezencie urodzinowym trzy 12-letnie dziewczynki. Nie miał dla nich za grosz litości.

Jeffrey Epstein był jednym z najbogatszych obywateli Stanów Zjednoczonych. Dopiero niedawno odkryto przerażające informacje na temat 66-letniego mężczyzny. Jak się okazuje, był on zamieszany w handel nieletnimi dziewczynkami, a ponadto sam wykorzystał wiele z nich.

Najbardziej szokuje jednak fakt, że pewnego roku w ramach prezentu urodzinowego otrzymał on trzy 12-letnie dziewczynki. O mężczyźnie stało się bardzo głośno, gdy pewien czas temu został zatrzymany za wykorzystywanie osób nieletnich. Mężczyzna został skazany na 40 lat więzienia, jednak zanim trafił on do więzienia, przebywał w tymczasowym areszcie, gdzie odebrał sobie życie.

 

milioner1

 

Do śmierci, mimo licznych dowodów oraz zeznań ofiar, 66-latek zapewniał, że był niewinny. O jego nietypowym prezencie urodzinowym jako pierwsza opowiedziała jedna z jego ofiar, Virginia Robierts Giuffre. Wszystko, o czym kobieta opowiedziała, potwierdzają dokumenty, które zgromadziła policja. Znajdują się w nich wypowiedzi 66-latka, w których regularnie przechwalał się tym, że pomógł trzem 12-latkom z Francji, które przyjechały do niego na jeden dzień.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik