w

Na lotnisku zobaczyła płaczącego mężczyznę wyrzucającego prezent do śmieci. To, co w nim znalazła, złamało jej serce.

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, ale nie ma to jak wręczenie idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Na to czekali Bill i Linda Modry, podróżując, aby zobaczyć swoją ukochaną wnuczkę.

Zadowoleni, że mogli wreszcie powitać małą dziewczynkę w rodzinie, zaopatrzyli się w specjalny prezent, aby mogła zapamiętać ten moment. Niestety, kiedy przeszli przez bramki na lotnisku, siły bezpieczeństwa poprosiły ich o wyrzucenie ich do kosza. Amarri Hernandez i jej chłopak widzieli całą sytuację. Kiedy kobieta zauważyła, że płaczący mężczyzna odchodzi od kosza na śmieci, została poruszona. Jej przyjaciółka zdecydowała się wyjąć paczkę z kosza na śmieci i obejrzeć zawartość.

prezent1

Okazało się, że w środku była śnieżka ze zdjęciem pary i ich wnuczki. Amarii postanowił wręczyć kulę seniorom i zamieścił post na portalu społecznościowym, szukając właścicieli pamiątki. Na szczęście ten post został zauważony przez pracownika firmy, która wykonała kulę. Pomogła kobiecie nawiązać kontakt z seniorami, którzy z radością otrzymali pamiątkę dla swojej wnuczki.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik