w

Najgorsze sytuacje, które spotkały ginekologów w pracy. „Można TAM znaleźć różne rzeczy”

Z pewnością, każdy z nas może stwierdzić, że wielu ginekologów w swojej karierze zawodowej nie raz musiało zmierzyć się z bardzo dziwnymi przypadkami.

O niektórych z takich właśnie sytuacji możemy dowiedzieć się z książki, która pewien czas temu trafiła na sklepowe półki. Jej autorka opisała w niej najdziwniejsze sytuacje, o których opowiedzieli jej podczas wywiadów ginekolodzy z całego kraju. Jedna z sytuacji dotyczyła pary dwóch znanych aktorów, która zgłosiła się do jednego ze szpitali. Jak się wkrótce okazało, mężczyzna, którzy przywiózł do placówki swoją partnerkę, włożył jej do dróg rodnych szklany kieliszek. Kolejna z historii opowiadała o młodej kobiecie, która z ostrym stanem zapalnym zgłosiła się do ginekologa.

 

ginekolog1

 

Wraz z nią, do gabinetu przyjechała jej matka. Po przeprowadzeniu badania, starsza z pań poprosiła lekarza o przepisanie dodatkowego opakowania leków, ponieważ przyznała, że wraz córką ma tego samego partnera seksualnego. Jeden z lekarzy opowiedział również o tym, co znajdował w pochwach swoich pacjentek. Niektóre z nich przyjechały do gabinetu w celu usunięcia pliku banknotów, spinki do włosów, koralików lub nawet cebuli.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik