w

Najtrudniejszy test wiedzy z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć! Podejmujesz wyzwanie?

Możemy się założyć, ze przynajmniej raz w życiu pomyśleliście, ze jesteście w czymś lepsi od kogoś innego. Wtedy zdawać się może, że pozjadaliście wszystkie rozumy tylko dlatego, że macie szerszą wiedzę niż ktoś z kim się porównujemy. A jeśli okaże się, że wcale tak nie jest? Jeśli wcale nie posiadamy większej wiedzy od osób, którymi się otaczamy? Co wtedy?

Wówczas najlepiej skorzystać z quizu, z którym dziś do was przychodzimy – jednak nie jest to byle jaki quiz! Śmiało możemy stwierdzić, ze jest to jeden z najtrudniejszych quizów, jaki udało nam się stworzyć. I choć pozornie pytania wydają się proste, to ostrzegamy: 100% punktów zdobędą tylko nieliczni, który nie dadzą się podjeść na żadnym z pytań! Warto także pokazać ten quiz znajomym – niech i oni sprawdzą jak szeroką wiedzę na temat geografii, historii, czy tez popkultury posiadają! Czy zatem jesteście gotowi by sprawdzić ile wiedzy o świecie posiadacie? Jeśli tak, to zaczynamy!

         

Podpowiedź: tutaj, pod kilkoma początkowymi pytaniami znajdziecie krótkie podpowiedzi, które dadzą wam małe fory – jednak nie przyzwyczajajcie się! Potem nie będzie już tak łatwo jak na początku i będziecie musieli poradzić sobie samodzielnie przy reszcie pytań!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik