w

Nastolatka pokazała swojej mamie zdjęcie pokoju, w którym nocowała z chłopakiem. Popełniła wielki błąd!

Wszyscy z pewnością zgodzą się, że dorastanie to trudny okres pełen niezręczności. Nie jest to łatwe dla samych nastolatków, ale czasami wydaje nam się, że rodzicom jest to jeszcze trudniejsze. Czasami mają trudności z zaakceptowaniem faktu, że ich dziecko nie jest już niewinnym maluchem.

Okres dojrzewania to czas pierwszej miłości, poważniejszych związków i wszystkiego z tym związanego. Rodzice często nie postrzegają partnerów swoich dzieci szczególnie pozytywnie. Jeszcze trudniej jest dzielić pokój, nawet podczas podróży. Nie wspominając o wspólnych łóżkach. Post pewnej młodej Brytyjki stał się coraz bardziej popularny w Internecie. 18-latka pojechała do Edynburga ze swoim chłopakiem.

wyjazd1

Aby jej rodzice nie mogli się o nic martwić, wysyłała im ciągłe wiadomości i relacjonowała kolejne etapy wyprawy. Caitlin Weren nie zapomniała wysłać matce zdjęcia z pokoju hotelowego. To właśnie w tym momencie zaczęły się wszystkie problemy, których 18-latka nie mogła przewidzieć. W pokoju była mała kanapa i miejsce do spania. Oczywiście jak to bywa podczas podróży z przyjacielem – duże podwójne łóżko. Reakcja mojej matki 18-latki spotkała się z tysiącami polubień od internautów. Kobiecie nie spodobało się bowiem, że jej córka będzie spała w jednym łóżku z chłopakiem, dlatego powiedziała, by jej partner spał na osobnej kanapie.

wyjazd

Wpis dziewczynki spotkał się z wieloma komentarzami od innych internautów, którzy byli rozczarowani takim podejściem rodziców. Nastolatka i jej matka były zaskoczone reakcją. W wywiadzie dla mediów Caitlin przyznała, że ​​przesłanie jej matki to żart. Tuż przed wyjazdem, jej matka śmiała się, że powinni dostać pokój z dwoma łóżkami i po prostu kontynuowała żart.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik