w

Nastolatka przeszła 50 operacji, by być ja Angelina Jolie. Efekt jest odwrotny od zamierzonego!

Sahar Tabar, pochodząca z Iranu twierdzi, że ma za sobą 50 operacji plastycznych, które miały sprawić, że będzie wyglądała jak aktorka Angelina Jolie. Zdjęcia kobiety, które opublikowała niedawno w mediach społecznościowych zyskały ogromną popularność.

Wśród wielu użytkowników pojawiły się liczne teorie na temat wyglądu Sahar. Wiele osób nie szczędziło kobiecie przykrych komentarzy. Jak donoszą media, Sahar twierdzi, że to właśnie ona jest największą fanką aktorki, do której starała się upodobnić.

jolie2

Kobieta zapewnia również, że zrobi wszystko co w jej mocy, by wyglądać tak jak ona. Jej poczynania w Internecie śledzi ponad 500 tysięcy osób, a sama regularnie udostępnia zdjęcia na portalach społecznościowych. Na niektórych z fotografii ma bardzo mocny makijaż oraz soczewki w kolorze niebieskim, czyli dokładnie takim jak jej ulubiona aktorka.

jolie1

Zdjęcia kobiety niejednokrotnie wywołały wśród jej fanów ogromną dyskusję. Wiele osób w komentarzach podważa to, że przeszła ona aż 50 operacji plastycznych i uważa, że jej wygląd ze zdjęć to efekt makijażu. Zagraniczni dziennikarze nie potwierdzają jednak żadnej z wersji.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik