w

Gorące nauczycielki, które wykorzystywały swoich uczniów [Galeria]

Romansowanie z nieletnimi uczniami, mimo tego, ze jest przestępstwem, wcale nie jest tak niespotykanym zjawiskiem. Każdy kraj ma w tym zakresie swoje uregulowania prawne, jednak najbardziej popularne rozwiązania mają w tym obszarze Stany Zjednoczone.

Kraj ten jest znany z bardzo zaostrzonych kar dla nauczycieli i pedagogów, którzy postanowili złamać przepisy i uwieść swoich podopiecznych. Mimo tego, iż jest to karalne, wielu z tych uczniów stawianych jest jako szczyt marzeń przez innych rówieśników, którzy chcieliby znaleźć się w takiej samej sytuacji. Sęk jednak w tym, ze taki „zakazany owoc” często może kosztować bardzo dużo, a zapłacić za niego najczęściej przychodzi tylko kobiecie. Poznajcie zatem kilka całkiem urodziwych nauczycielek, które zamiast nauczać, wolały spotykać się ze swoimi uczniami.

Tylko wspomnijmy, że najciekawsze na końcu, więc warto oglądać galerię do końca!

 

Sarah Jones – była cheerleaderka, która uczyła w szkole w stanie Ohio. To w budynku tej właśnie szkoły przyłapano ją z 17-letnim uczniem. W czasie przesłuchania wyjawiła, że to nie była jej jedyna randka z nastolatkiem. Stanęła przed sądem i postawiono jej zarzuty. W związku z całą akcją jej mąż skierował pozew o rozwód.

 

 

Amy McElhenney – 25-letnia nauczycielka języka hiszpańskiego z Teksasu, która wzięła też udział w konkursie miss jej stanu. Nauczycielka została oskarżona o stosunek z niepełnoletnim uczniem. Choć chłopak miał skończone 18 lat, prawo Teksasu zabrania współżycia między uczniem a nauczycielem bez względu na wiek. W wyniku afery nauczycielce odebrano prawo wykonywania zawodu.