w

Nawet geniusz ma problem, by udzielić prawidłowej odpowiedzi! Kategoria pytania: muzyka

Wielu z nas kiedyś przemknęła myśl, że być może prześcigniemy drugiego człowieka w pewnym obszarze. Wtedy zdaje się, że nasza wiedza przerosła pozostałych i przewyższamy ich umiejętnościami w danej dziedzinie. Jednak co w sytuacji, gdy to wszystko okazuje się nieprawdą i odkrywamy, że nie jesteśmy najlepsi?

Postanowiliśmy więc zaproponować wam małą zabawę – quiz z różnymi zagadnieniami. Jedynym wspólnym elementem tych pytań jest to, że dla wielu mogą wydawać się one bardzo proste – ale pamiętajcie, to tylko złudzenie. Naprawdę część z nich może być zbyt trudna, by na nie odpowiedzieć poprawnie. Mimo to warto poświęcić chwilę i spróbować swoich sił w poniższych pytaniach, a na koniec podzielić się wynikiem ze znajomymi, zachęcając ich do wzięcia udziału w tej zabawie. Bez zbędnych zwłok, sprawdźmy, czy naprawdę jesteście geniuszami, za jakich uważacie się!

 

Z jakiego kraju pochodził wokalista ze zdjęcia?
Następne pytanie

 

Muzyka pop to niezwykle rozchwytywany gatunek muzyczny, który zdobył ogromną popularność na skalę światową. Wokaliści i wokalistki tworzący w tym nurcie często stają się ikonami popkultury. Świat muzyki pop obfituje w artystów, którzy odnieśli sukces w ostatnich latach, ale również ci, którzy zapoczątkowali swoje kariery wiele dekad temu i wciąż cieszą się nieustającym uznaniem. Wśród tych muzycznych twórców spotkamy niezliczoną różnorodność talentów, które przyczyniły się do fenomenu muzyki pop.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik