w

Niewierna żona spotkała się z kochankiem. Wtedy do domu wszedł jej mały syn.

Mówi się, że śmiech może złagodzić ból i pomóc w walce z chorobami. Przeczytajmy więc tę historię. Kobieta widziała swojego kochanka w ciągu dnia, podczas gdy jej mąż siedział w pracy.

Nagle ich 9-letni syn wrócił do domu i kiedy zobaczył parę, schował się w szafie, żeby się przyjrzeć. Mąż kobiety również wrócił do domu. Szybko schowała swojego kochanka w szafie, nie wiedząc, że jest w niej już chłopiec. Kilka minut później chłopiec i mężczyzna rozpoczęli rozmowę w szafie. 9-latek powiedział, że w szafie jest ciemno i po kilku minutach zaproponował sprzedaż piłki, ale odmówił. Jednak chłopiec przekonał go i powiedział, że jego ojciec jest w domu.

kochanek

Kilka tygodni później sytuacja się powtórzyła, ale tym razem dziewięciolatek sprzedał rękawiczkę swojemu kochankowi. Jakiś czas później ojciec chłopca powiedział, żeby zabrał piłkę i rękawiczkę, ale 9-latek odpowiedział, że sprzedał je za 1000 dolarów. Słysząc to, mężczyzna powiedział, żeby nie oszukiwać swoich przyjaciół do spowiedzi. Kiedy 9-latek zbliżył się do konfesjonału, zastał ciemność. Wtedy ksiądz powiedział: „Nie zaczynaj ponownie!”

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik