w

O 4 w nocy zauważył dziecko na środku drogi. Kiedy podjechał bliżej zobaczył coś strasznego.

Pewnej nocy Aleksander Bekasow z Odessy wrócił do domu. Kiedyś zobaczył dziecko leżące na poboczu drogi. Początkowo myślał, że to przewidział, ale niestety okazało się to prawdą.

Na poboczu drogi leżało 3-letnie dziecko, którego ciało zostało zranione i zadrapane, az głowy kapała mu krew. Aleksander zapytał dziecko, co robi w tym miejscu w środku nocy. Maluch właśnie powiedział, że ma na imię Vladimir, ponieważ nie mógł powiedzieć nic więcej

chlopiec1

Policja, która wezwała na miejsce, stwierdziła, że ​​ślady na ciele chłopca były wynikiem kilku pobić. Na głowie miał odcięty kawałek skóry i przeszedł hipotermię. Dziecko nie odpowiadało na pytania policjantów, a psycholog stwierdził, że traumatyczne przeżycie zostało zaprzeczone.

chlopiec2

Historia 3-latka głęboko poruszyła ludzi. Środki na leczenie, odzież i zabawki napływały z całego kraju. Chociaż twarz dziecka była pokazywana w telewizji, rodziców nie udało się wyśledzić i nikt nie rozpoznał chłopca. Zaopiekowała się nim opieka społeczna. Dla jego dobra nadano mu nowe imię i przekazano do adopcji.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik