w

Obcy mężczyzna osłonił dziewczynę podczas ataku. Później otrzymał sms przyprawiający o gęsią skórkę.

Ponad 50 osób zginęło, a 500 zostało rannych w trakcie ataku w Las Vegas. Pośród tych, którzy spojrzeli śmierci w oczy była Renee. Ona miała jednak szczęście, bowiem przeżyła dzięki obcemu mężczyźnie.

Postanowił on pomóc jej, nie martwiąc się jednocześnie o swoje życie. Niedługo potem, siostra kobiety napisała do nieznajomego, a jej słowa przyprawiają o gęsią skórkę.Renee tańczyła pod sceną podczas koncertu Jasona Aldeana. By widzieć lepiej, wraz z Brendanem Kelly’m, którego poznała kilka godzin wcześniej podeszła bliżej sceny. Wtedy usłyszała głośne dźwięki, które brzmiały jak fajerwerki.

 

atak

 

Dźwięki powtarzały się nadal, jednak występujący na początku ich nie usłyszeli i kontynuowali show. Po pewnym czasie ludzie zaczęli się orientować, że stało się coś strasznego. Zanim Renee zorientowała się, co się dzieje, Brendan przewrócił ją i zasłonił przed ogniem. Kiedy strzelanina się skończyła, mężczyzna złapał ją za rękę i zaczęli uciekać. Setki osób zostało postrzelonych, jednak Renee nie była wśród nich, dzięki pomocy nieznajomego. Jeszcze tego samego wieczora Brendan otrzymał SMS od siostry Renee, w którym napisała, że jest niesamowity i dziękuje, że zajął się jej siostrą.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik