w

Ogolił na łyso swoją 22-letnią żonę i kazał się rozebrać. Kobieta przeszła prawdziwe piekło.

Pochodząca z Pakistanu 22-letnia Asma Aziz została strasznie upokorzona. Młoda kobieta umieściła w Internecie filmik, na którym opowiada o traumie, jakiej doświadczyła.

Z jej opowieści wynika, że została rozebrana do naga i pobita rurą dlatego, ze nie chciała tańczyć dla przyjaciół jej męża Mian Faisala. Kiedy materiał ujrzał światło dzienne, sprawą zainteresowały się władze. 22-latka przyznaje, że jej mąż był kochany. Wszystko jednak do czasu ponieważ od kilku miesięcy zaczął się zmieniać. Pewnego dnia, kazał kobiecie tańczyć dla swoich przyjaciół. Kiedy ta odmówiła, zdjął jej ubranie na oczach swoich pracowników, po czym ogolił ją i spalił jej włosy.

lyso

Kiedy kobieta zgłosiła sprawę na policję, funkcjonariusze nie wydali raportu ani nie przeprowadzili badania lekarskiego. Dodatkowo, kobieta nie miała gotówki, by im zapłacić. Jak się okazuje, Pakistan zajmuje trzecie miejsce wśród krajów, w którym kobiet są źle traktowane. Szacuje się, że prawie 30% tamtejszych kobiet doświadczyło przemocy w rodzinie. Statystyki te mogą być jednak znacznie bardziej przerażające

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik