w

Ojciec bez wahania wyrzucił swoje dzieci z 5 piętra. To nagranie zszokuje każdego!

Helena i Vitali Balabanov mieszkają w rosyjskim mieście Strunino. Małżeństwo przeżyło najgorszy koszmar każdego rodzica. Życie ich dzieci było w ogromnym niebezpieczeństwie, a sami niewiele mogli zrobić. Cała rodzina była w mieszkaniu, kiedy nagle poczuli zapach dymu.

Para zaniepokoiła się, ponieważ razem z nimi, w mieszkaniu przebywała 3-letnia Ksenia oraz 11-miesięczny Egeni. Rodzice nie wiedzieli co robić, ponieważ ogień w ciągu zaledwie kilku minut zajął ich całe mieszkanie. Na miejscu szybko pojawili się ludzie, którzy chcieli pomóc.

 

dziecko1

 

Vitali, który rzucał przez okno koce i inne materiały wpadł na pomysł, by wyrzucić swoją rodzinę z 5 piętra. To była jedyna szansa na uratowanie wszystkich. Dramatyczną sytuację przez cały czas obserwowali ludzie na dole, którzy w końcu zdecydowali się użyć koców rzuconych przez Vitaliego.

 

dziecko2

 

Za ich pomocą stworzyli prowizoryczną matę ratunkową, na którą mężczyzna wyrzucał członków swojej rodziny. Sam skoczył jako ostatni. Dzięki temu, uratował on wszystkich bliskich. Sam jedynie doznał lekkich kontuzji i spędził kilka dni w szpitalu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik