w

Ojczym i dziadek zrobili z dziewczynki zabawkę i regularnie ją wykorzystywali. Decyzja sądu w ich sprawie szokuje.

To co przeszła ta dziewczynka, pozostanie w jej pamięci już na zawsze. 50-letni ojczym kilkulatki traktował ja jak zabawkę seksualną. Jakby tego było mało, mężczyzna znęcał się również nad swoją partnerką a także zawoził dziewczynkę do 86-letniego dziadka, który również ją molestował.

Kiedy sprawa wyszła na jaw, mężczyźni zostali oskarżeni o dopuszczenie się wobec dziecka czynności seksualnych. Sąd zadecydował o skazaniu 50 latka na 5 lat pozbawienia wolności, natomiast 86-latka na 2 lata. Dodatkowo, oboje mają zakaz kontaktowania się z dziewczynką przez 10 lat. Niestety, obaj mężczyźni nie trafili jednak do więzienia. Wszystko przez to, że złożyli wniosek o odroczenie kary.

dziadek

Mimo iż sąd odrzucił wniosek ojczyma dziecka, ten nadal nie daje za wygraną i wciąż odwołuje się od decyzji. Sprawa ma się nieco inaczej w przypadku starszego mężczyzny. Biegły ma bowiem ocenić jego stan zdrowia, co pozwoli ustalić, czy mężczyzna będzie mógł zostać skazany. Na ten moment oboje jednak robią wszystko, by nie trafić do więzienia.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik