w

Okropna bójka w szkolnej szatni. Chłopiec dusił koleżankę do czasu, aż straciła przytomność.

Kilka miesięcy temu doszło do strasznej bójki w szkole w małym miasteczku w Rosji. W przerwie między lekcjami grupa uczniów zamknęła się w szatni sportowej, gdzie jeden z chłopców rozpoczął kłótnię z kolegą.

Zgromadzeni uczniowie nagrywali całą sytuację na swoich telefonach komórkowych. W pewnym momencie chłopiec udusił swoją dziewczynę, aż straciła przytomność i upadła na podłogę. Film nagrany przez uczniów trafił do sieci chwilę później i został udostępniony przez dziennikarza. Pod jego wpisem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy twierdzili, że sytuacja ta jest spowodowana złym wychowaniem i zaniedbaniem dzieci w szkole.

.

bojka

 

Bójkę skomentował również rzecznik lokalnej policji, który stwierdził, że nieletni na filmie nie mają nawet 13 lat, co oznacza, że ​​nie mają zdolności prawnej, a ich rodzice są odpowiedzialni za ich czyny. Dlatego sąd może nakazać rodzicom lub opiekunom dziecka skorzystanie ze środków wychowawczych. Świadkowie tego zdarzenia zostali również ukarani karą administracyjną przewidzianą w ustawie o szkolnictwie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik