w

Opublikowała zdjęcie 3-letniej dziewczynki. Chwilę później pod jej domem było kilkudziesięciu policjantów.

Część maluchów, takich jak 3-letnia Hannah potrafią zaskoczyć tym, do czego doprowadzą ich działania. 3-latka z Kansas uwielbia policjantów. Gdy tylko zaczęła mówić, postanowiła, że w przyszłości zostanie policjantką. Na widok policyjnego munduru, bardzo się cieszy i marzy, że w przyszłości sama będzie taki mieć.

Rodzice dziecka nie są jednak osobami, które spełniają każdą z próśb swojej pociechy, lecz uczą ją, że należy ciężko pracować, aby marzenia się spełniały. Dlatego też, rodzice pomogli dziewczynce stworzyć stoisko z lemoniadą, gdzie 3-latka w towarzystwie opiekunów mogła zarabiać swoje pierwsze pieniądze.

dziewczynka1

Dziewczynka jest bardzo popularna w całej okolicy, dlatego sąsiedzi jej rodziny chętnie skorzystali z oferty Hannah. Co więcej, ciotka dziewczynki opublikowała w Internecie jej zdjęcie, do którego dołączyła krótką wiadomość.

dziewczynka2

Kobieta poprosiła w niej, by z oferty dziewczynki skorzystali także policjanci. Post ciotki Hannah został setki razy udostępniony, dzięki czemu dotarł także do policjantów.

dziewcznka3

Niespełna godzinę później, pod domem dziewczynki pojawiło się blisko 50 funkcjonariuszy, którzy chcieli sprawić radość 3-latce, kupując od niej lemoniadę. Z pewnością, nie trzeba dodawać, że Hannah była bardzo szczęśliwa.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik