w

Osoby przed 40-dziestką mają problem z większością tych pytań. Jak Ty sobie poradzisz?

Mówi się, że wiedza i mądrość przychodzi z wiekiem. Jest to święta prawda, jednak w większości jest to wiedza tylko i wyłącznie teoretyczna, bowiem co raz to młodsze osoby nie mają okazji przeżyć tego, co starsi od nich. Dlatego też w niektórych sprawach ich wiedza jest dużo słabsza, aniżeli osób, które dane fakty i wydarzenia pamiętają z czasów swojej wspaniałej młodości.

Osoby przed 40-stką nie radzą sobie z tymi pytaniami!

Dziś przychodzimy do Was z wyjątkowym quizem, który pozwoli wam sprawdzić sobie waszą wiedzę na temat czasów PRL-u oraz lat 90. w naszym kraju. Dla wielu pytania te nie powinny być zbyt wymagające, jednak jeśli czasy te znacie tylko i wyłącznie z opowieści innych – niektóre z nich mogą się okazać dla was nie do przeskoczenia! Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia swojej pamięci oraz wiedzy na temat tego okresu, a przede wszystkim do wspólnego powspominania tamtych lat, które tak wielu z nas darzy wielkim sentymentem! Życzymy wszystkim powodzenia!

Domena internetowa to wirtualna przestrzeń służąca do gromadzenia plików, z których zbudowane są strony internetowe.
 
Co robi epigon?
 
Stolicą jakiego państwa jest Tallin?
 
Jakie jest prawdziwe nazwisko Eminema?
 
Który kraj najwięcej razy wygrywał Eurowizję?
Następne pytanie…

 

Jak wrażenia? Jaki wynik udało wam się uzyskać? Bułka z masłem, czy jednak pamięć już trochę was zawodzi, a może kompletnie nie znaliście odpowiedzi na któreś z pytań? Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami i wynikiem w komentarzu, a także do podzielenia się naszym quizem ze znajomymi!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik