w

Osoby przed 40-dziestką mają problem z większością tych pytań. Jak Ty sobie poradzisz?

 

Mówi się, że wiedza i mądrość przychodzi z wiekiem. Jest to święta prawda, jednak w większości jest to wiedza tylko i wyłącznie teoretyczna, bowiem co raz to młodsze osoby nie mają okazji przeżyć tego, co starsi od nich. Dlatego też w niektórych sprawach ich wiedza jest dużo słabsza, aniżeli osób, które dane fakty i wydarzenia pamiętają z czasów swojej wspaniałej młodości.

Osoby przed 40-stką nie radzą sobie z tymi pytaniami!

Dziś przychodzimy do Was z wyjątkowym quizem, który pozwoli wam sprawdzić sobie waszą wiedzę na temat czasów PRL-u oraz lat 90. w naszym kraju. Dla wielu pytania te nie powinny być zbyt wymagające, jednak jeśli czasy te znacie tylko i wyłącznie z opowieści innych – niektóre z nich mogą się okazać dla was nie do przeskoczenia! Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia swojej pamięci oraz wiedzy na temat tego okresu, a przede wszystkim do wspólnego powspominania tamtych lat, które tak wielu z nas darzy wielkim sentymentem! Życzymy wszystkim powodzenia!

Tylko osoby urodzone w PRL-u sobie tu poradzą!


Najwięcej punktów zdobywają osoby urodzone w PRL... Ile punktów Ty zdobędziesz?

 

Jak wrażenia? Jaki wynik udało wam się uzyskać? Bułka z masłem, czy jednak pamięć już trochę was zawodzi, a może kompletnie nie znaliście odpowiedzi na któreś z pytań? Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami i wynikiem w komentarzu, a także do podzielenia się naszym quizem ze znajomymi!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik