w

Oto dlaczego NIE WARTO kupować ubrań przez Internet! [Galeria]

Zamawianie różnych rzeczy przez Internet jest dzisiaj niemalże czymś normalnym. W wygodny sposób jesteśmy w stanie wyszukać pożądanego przez nas produktu i zamówić go choćby z drugiego końca świata, co umożliwiają nam serwisy typu Aliexpress.

Na tego typu witrynach często jesteśmy kuszeni świetną ceną i genialnie wyglądającymi, często niedostępnymi w Europie rzeczami. Niestety, często zdjęcia te są mocno podkręcone i nie do końca przedstawiają produkt, który ma do nas ostatecznie trafić. Mimo to internauci bez opamiętania potrafią zamawiać rzeczy wątpliwej jakości i pochodzenia, a potem, kiedy już przesyłka dotrze pod właściwy adres, przecierają oczy ze zdumienia jaki szmelc otrzymali. I nie są to, jak pokazuje nasza galeria, pojedyncze przypadki! Zobaczcie zdjęcia ludzi, którzy zamówili coś przez Internet, a to, co otrzymali okazało się totalną klapą!

Miała być ekstrawagancka kreacja na romantyczne wieczory, a wyszło jak wyszło… Ani krój, ani materiał nie przypominają tego ze zdjęcia zawartego w aukcji – być może sprzedawca zrobił to nawet celowo. Z drugiej jednak strony modelka ma nieco inną figurę – może dla kobiety z szerszymi biodrami kreacja byłaby w sam raz?