w

Pan Młody wyszedł wcześniej z wesela nikomu nic nie mówiąc. Kilka godzin później żona znalazła go martwego.

Tego dnia, 35-letnia Clare oczekiwała całe swoje życie. Bardzo chciała, by ślub z jej ukochanym, Danny’m zapadł każdemu w pamięć. Niestety, wkrótce przekonała się, że życie ma dla nich zupełnie inny plan. Kilka miesięcy temu, para stanęła przed ołtarzem, by oficjalnie zostać małżeństwem.

Podczas późniejszego wesela, wszystko wydawało się być idealnie. W pewnym momencie, 37-letni pan młody poszedł do pokoju hotelowego, z którego już nie wrócił. Po kilku minutach, żona mężczyzny poszła sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. Gdy weszła do pokoju, zobaczyła, że Danny śpi, dlatego nie chciała go obudzić.

slub1

Była bowiem przekonana, że bardzo przeżył to wydarzenie, a jego emocje sięgnęły zenitu. Gdy impreza dobiegła końca, 35-latka ponownie weszła do pokoju dla nowożeńców i zobaczyła, że jej mąż leży w tej samej pozycji. Wtedy zrozumiała, że coś jest nie tak i wezwała pogotowie.

slub

Niestety, sanitariusze, którzy przybyli na miejsce mogli jedynie stwierdzić zgon 37-latka. Panna Młoda nie może uwierzyć w to, że jednego dnia została żoną oraz wdową. Jej bliscy nie ukrywają, że nie potrafiliby poradzić sobie na miejscu kobiety. Dlatego też robią wszystko, by wspomóc ją w tym ciężkim dla niej okresie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik