w

Panna młoda wyrzuciła weselników z przyjęcia. Nie mogła znieść ich zachowania.

Nie ma wątpliwości, że Twój ślub powinien być najszczęśliwszym dniem w Twoim życiu. Druhny robią wszystko, aby ceremonia przebiegła zgodnie z planem.

Możesz napisać o zasadach, które zostały wprowadzone w zaproszeniach na wesele, w końcu to Twoja impreza. Pytanie tylko, co zrobić, jeśli goście się nie zgodzą? Właśnie w takiej sytuacji znaleźli się nowożeńcy. Nie wszystkim podobało się to, co robili.

 

panna

 

Państwo młodzi życzyli sobie, aby umieścili je w zaproszeniach. Nie chcieli, aby dzieci pojawiały się na weselu. Jednak nie wszyscy odpowiedzieli na prośbę. Na weselu wszyscy pili alkohol, głośno grali, a płacz i chodzenie dzieci nie było częścią ich planu.

Panna młoda poprosiła więc organizatora, aby zapytał rodziców, czy dzieci będą odbierane. Kiedy kobieta zauważyła, że goście zaczynają się kłócić z mężczyzną, postanowiła przyjść i pomóc. Para myślała, że jest tam, aby pomóc, ale kobieta powiedziała, że powinni iść.

 

panna1

 

Zachowanie panny młodej było bardzo podzielane przez gości weselnych, ponieważ niektórzy z nich byli oburzeni tą decyzją, a pozostali uważali, że to ich dzień powinien wyglądać tak, jak chcieli.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik